Menu

Zbulon se është steril dhe kupton se nuk është babai i 9 fëmijëve

Të zbulosh papritur se je steril dhe për rrjedhojë nuk mund të jesh babai i nëntë fëmijëve të tu, është vërtetë shokuese.

674450__original-972x570

 

Është kjo ajo që i ka ndodhur një mësuesi nga Maroku, pas një sërë kontrollesh mjekësore, të cilat konfirmuan sterilitetin e tij.

Kështu ai zbuloi se për kaq e kaq vite, ishte tradhtuar rregullisht nga e shoqja.

Vizita rutinë te mjeku urolog, zbuloi se një sëmundje të cilën e kishte marrë që fëmijë, i kishte shkaktuar dëmtime të pakthyeshme në testikuj, shkruan noa.al.

Dyshimet e shoqëronin prej kohësh për të shoqen, por tashmë nuk ka më dilema.

Siç shkruan e përditshmja ‘Al Massae’, burri fatkeq bëri denoncim ndaj së shoqes, si dhe kërkoi divorcin ndaj saj.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*