Menu

Zbulohet arsyeja, ky është djali që i futi në sherr Beatrixin dhe Anxhelinën

Ishte ditëlindja e Anxhelinës që zbuloi se midis dy kushërirave nuk ishin më marrëdhëniet e mëparshmë.

beatrix

Ishte ditëlindja e Anxhelinës që zbuloi se midis dy kushërirave nuk ishin më marrëdhëniet e mëparshmë.

Kështu që ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se Beatrix dhe Angjelina nuk flasin pas një sherri mes tyre.

Image

Ato as nuk e ndjekin më njera tjetrën në rrjetet sociale.

Burime për ‘Iconstyle’ bën të ditur se shkak është grimieri i njohur Ariel.

Arieli është i njohur në SHBA dhe njihet për miqësinë me familjen Kardashian, kështu që Beatrix i ka kërkuar atij ta ndihmojë për ti hapur mundësinë të reja për në Los Angeles.

Kjo gjë nuk i ka pëlqyer Anxhelinës e cila është mikeshë e ngushtë më Arielin dhe qëndrojnë prej vitesh në një shtëpi me të prej kohësh.

Kështu mes dy kushërirave raportet janë prishur.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*