Menu

William Levy ndez rrejtin, pozon lakuriq dhe zbulon detajin befasues(Foto)

Aktori i njohur latin, William Levy ka thyer rrjetin me njoftimin e tij më të fundit.

willi

Aktori i njohur latin, William Levy ka thyer rrjetin me njoftimin e tij më të fundit.

Kubani sexy, pasi ka lënë përgjithmonë telenovelat, është gjtihmonë e më shumë pjesë e Hollywood.

Ai është duke punuar për projektin e rradhës ‘Killing Sarai’. Këtë njoftim ai e ka shoqëruar me një foto mjaft provokuese. Levy ka treguar trupin e tij të zhveshur muskuloz.

Ai është duke jetuar momente suksesi në jetën e tij artistike, por dhe atë private. Pas tronditjeve të një pas njëshme të marrëdhenies së tij me partneren Gutierez duket se eshtë koha për lumturi.

 

 

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*