Menu

Viola Spiro ka ditëlindjen sot, do të çuditeni sa vjeç mbush moderatorja (Foto)

Viola Spiro është një prej moderatoreve më seksi dhe më e ndjekura në rrjetin social Instagram.

viola

Viola Spiro është një prej moderatoreve më seksi dhe më e ndjekura në rrjetin social Instagram.

Postimet e saj gjithmonë marrin vëmëndjen e fansave, të cilët nuk harrojnë ta komplimentojnë jo vetëm për pamjen por dhe për punën e saj në ekran.

Ditën e sotme moderatorja nëpërmjet një postimi në Instastory ka bërë të ditur se ka ditëlindjen.

Megjithesë nuk duket moderatorja ka lindur më 28 shtator 1988 dhe sot ka mbushur plot 30 vjeç.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*