Menu

Vijnë në jetë binjakët e Beyonce dhe Jay Z

Beyonce dhe Jay Z i kanë dhënë mirëseardhjen binjakëve të tyre, por data e lindjes dhe gjinia e foshnjeve nuk dihen ende.

DCkO5KbXgAAlXIb-655x356

Beyonce ka njoftuar se ishte shtatëzanë me anë të një foto në Instagtam në muajin shkurt. Çifti tashmë ka edhe një vajzë Ivy Blue e cila është 5 vjeç.

Lajmi është konfirmuar nga revista People por nuk ka pasur një konfirmim nga ana e dy këngëtarëve të lindjes së foshjeve të tyre.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*