Menu

Vdes ish-gjyqtari i njohur kosovar, Shinasi Berisha

Ka vdekur ish-gjyqtari i njohur kosovar, Shinasi Berisha në moshën 73 vjeçare, pas një sëmundje të rëndë.

shinasi

Ka vdekur ish-gjyqtari i njohur kosovar, Shinasi Berisha në moshën 73 vjeçare, pas një sëmundje të rëndë.

Berisha ka qenë gjyqtari i parë i FIFA-s nga Kosova, dhe ka referuar në disa prej ndeshjeve ndërkombëtare.

Varrimi i të ndjerit pritet të bëhet nesër.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*