Menu

Ushqimet kundër rrudhave

Çfarë të hani për të mos pasur rrudha.

fytyra

Ka shumë kremra antiplakje që premtojnë t’ju japin lëkurë të re, por që kushtojnë shumë.

Një nutricioniste angleze ka zbuluar se çfarë duhet të hani në mënyrë që të mos keni probleme me rrudhat.

Lily Soutter tregon për “Daily Mail” ushqimet dhe pijet që u duhen të gjitha femrave.

 Çaj jeshil
 

 
 Vaj ulliri

Patate e ëmbël

Salmon

Kivi

Perime jeshile

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*