Menu

UEFA konfirmon orën e shortit të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve

UEFA ka zyrtarizuar datën dhe orën për tërheqjen e shortit të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

uefa

UEFA ka zyrtarizuar datën dhe orën për tërheqjen e shortit të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid, Liverpool, Roma dhe Bayern Munich janë katër skuadrat e mbetura në garë për trofeun e skuadrës kampione të Evropës.

Kurse, çiftet gjysmëfinale do të mësohen të premten.

UEFA ka konfirmuar se shorti i fazës së parafundit të garës do të fillojë nga ora 13:00.l.n.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*