Menu

U ndërtua për David Beckham, del në shitje makina

Futbollisti i njohur David Beckham në vitin 2007 kishte blerë një makinë të tipit ‘Range Rover’ duke bërë ndryshime sipas dëshirës së tij.

beckam

Futbollisti i njohur David Beckham në vitin 2007 kishte blerë një makinë të tipit ‘Range Rover’ duke bërë ndryshime sipas dëshirës së tij.

Por, kjo makinë e veçantë tashmë ka dalur në shitje dhe mund të blihet me një çmimi prej 32 mijë pound, shkruan arbresh.info.

Pjesa e brendshme e makinës është unike dhe e ndërtuar sipas kërkesav të futbollistit e përbërë prej dy ekraneve në pjesën e pasme për të luajtur ‘PlayStation’ djemtë e David.

Makina e Beckham ishte blerë me çmimin 100 mijë dhe tani ka dalur në ankand.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*