Menu

Turistet shëtisin nudo në rrugë

Dy turiste britanike kanë shëtitur krejtësisht të zhveshura në rrugët e Magaluf në orët e para të mëngjesit të ditës së shtunë.

Turistet  nudo në rrugë

Ato shoqëroheshin nga dy miket të tyre dhe sapo kuptuan që po filmoheshin filluan të bërtisnin me një theks skocez “O Zot” dhe mbuluan me duar pjesët intime të tyre.

Më pas, të turpëruara, u larguan me vrap që të mos i filmonin më.

Nuk është e qartë se përse vajzat ishin të zveshura, por patjetër duhet të kenë një arsye të fortë.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*