Menu

Dieta

Humbni 25 kg në vetëm 100 ditë

Mësuesja dhe blogerja 26-vjeçare Sophie King, u bë shumë e njohur pasi publikoi dietën që e ndihmoi të humbte 25 kilogramë në 100 ditë. Para se ajo ta fillonte atë, ajo peshonte saktësisht 88 kilogramë.

dieta

Me Shume Ne politiko