Menu

Trump e quan budalla Robert De Niron

Presidenti amerikan, Donald Trump, e ka sjellë brenda institucioneve të shtetit gjuhën prej një personazhi të emisioneve argëtuese televizive

tramp niro

Presidenti amerikan, Donald Trump, e ka sjellë brenda institucioneve të shtetit gjuhën prej një personazhi të emisioneve argëtuese televizive

Pas shumë sjelljeve kontraverse dhe skandaleve që shkaktoi që prej ardhjes në Shtëpinë e Bardhë, Trump kësaj radhe ka kritikuar ashpër edhe aktorin e njohur, Robert De Niro. Reagimi erdhi pasi ylli i Hollywoodit mbajti një fjalim duke kritikuar politikat e presidentit.

“Robert De Niro, një person me inteligjencë të ulët, ka marrë shumë grushte në kokë nga boksierët nëpër filma. E pashë mbrëmë dhe besoj që ai nuk e di që ekonomia amerikane është shumë lartë dhe punësimi është më së miri ndonjëherë”, ka shkruar Trump në internet, transmeton Gazetametro.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*