Menu

Trendi më i ri i ‘zhveshjes’

Demi Rose dhe shumë bukuroshe të tjera të famshme kanë gjetur një mënyrë të re për të ekspozuar trupin e tyre.

Tallia-Storm-Demi-Rose-Mawby-706756

Bëhet fjalë për pantallonat transparente, që po kthehen në trendin më të ri të “zhveshjes”.

Kemi parë në evente të tjera fustane transparente si ai i Beyonce në Met Gala apo si ato të Kim Kardashian në disa dalje publike, por duket se vendin ja kanë zënë këto pantallona. Në galerinë e mëposhtme do të njiheni me disa nga yjet e showbizit që e kanë “përqafuar” këtë trend.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*