Menu

Thekët, mon amour!

I keni parasysh thekët dhe xhufkat? Epo janë pikërisht ato dekori i momentit në veshjet verore.

DESKTOP_nappine-1

Nuk ka asnjë lloj veshje apo aksesori të mos jetë prekur nga kjo tendencë me ngjyra, që nga fustanet lino për në plazh, apo në qytet, tek pantallonat e shkurtra, këmishët dhe xhinset.

Nëse veshjet etno-chic të këtij lloji, mos kini frikë: mjafton edhe një detaj për t’u bërë trendi. Shihni galerinë e fotove!

 

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*