Menu

Tentim vrasje në Prishtinë

Në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Prishtinë është arrestuari i dyshuari mashkull i cili për arsye ende të panjohura ka plagosur me armë zjarri të dyshuarin tjetër.

arma

Në rrugën “Lidhja e Prizrenit” në Prishtinë është arrestuari i dyshuari mashkull i cili për arsye ende të panjohura ka plagosur me armë zjarri të dyshuarin tjetër.

I plagosuri është dërguar në QKUK për tretman mjekësor dhe është nën sigurim policor.

Nga i dyshuari është konfiskuar një armë AK-47 me 78 fishekë, një thikë, dy gëzhoja të AK-47 dhe një gëzhojë e kalibrit të vogël.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*