Menu

Tendencat e reja të modës

Ngjyra e bardhë dhe e kaltër, të cilat cilësohen si ngjyra verore, mund të vishen shumë mirë edhe përgjatë stinës së ftohtë të dimrit.

GIGI-HADID-1

Këtë e vërteton më së miri supermodelja Gigi Hadid, e cila është fotografuar në New York me një look totalisht “veror”.

Golf ngjyrë blu e lehtë, pantallona të bardha të kombinuara me një pardesy ngjyrë të kaltër, e kanë bërë supermodelen të duket e mahnitshme.

Por sigurisht që në look-n e saj nuk kanë munguar aksesorët, syzet e vogla të cilat janë trendi i momentit, si dhe flokët e mbledhura pas.

Gigi duket e mrekullueshme si në pasarelë ashtu edhe jashtë saj.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*