Menu

TV

Dua Lipa, koncert në Prishtinë më 10 gusht

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa, ka publikuar listën e koncerteve të verës dhe në mesin e qyteteve botërore në të cilat do të performojë është edhe Prishtina.

lipa

TE TJERA

Me Shume Ne politiko