Menu

Të shtëna armësh në Gjakovë, policia arreston të dyshuarin

Në rrugën “Sylejman Vokshi” në Gjakovë është arrestuari një i dyshuari pasi ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një personi tjetër, pa ndonjë pasojë fizike apo materiale.

gjuajtje em arme

Në rrugën “Sylejman Vokshi” në Gjakovë është arrestuari një i dyshuari pasi ka shtënë me armë zjarri në drejtim të një personi tjetër, pa ndonjë pasojë fizike apo materiale.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë kal.7.62mm.

Me urdhër të prokurorit është kontrolluar-bastisur shtëpia e të dyshuarit dhe nuk është gjetur asgjë.

Pas intervistimit me vendimin e prokurorit, i dyshuari dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*