abc
 Menu

Syhan shfaqet pa grim, mediat e komentojnë si një zhgënjim të vërtetë

Aktoren turke Tuba Buyukustun e shohim çdo fundjavë në ekranin e televizionit Klan, në telenovelën “Xhesuri dhe e bukura”. Në këtë telenovelë ajo është shfaqur me një pamje të re, me flokë të shkurtër.

syyy

Aktoren turke Tuba Buyukustun e shohim çdo fundjavë në ekranin e televizionit Klan, në telenovelën “Xhesuri dhe e bukura”. Në këtë telenovelë ajo është shfaqur me një pamje të re, me flokë të shkurtër.

Kjo gjë është diskutuar gjatë, pasi të shumtë janë ata që mendojnë se ishte më simpatike me flokët e gjatë. Gjithsesi aktorja ka fituar zemrën e publikut me rolet dhe pamjen e saj.

Por në shfaqjen e fundit, komentet nga mediat turke për pamjen e saj nuk kanë qenë aspak pozitive. E fotografuar nga paparacët në rrugët e Stambollit, në krah të të dashurit të saj, e përgjumur dhe e pagrimuar, Tuba i ka zhgënjyer të gjithë.

 

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*