Menu

Surpriza e dashuri, vetëm Gigi Hadid e nis ditën kështu

Ndarja e Gigi Hadid me Zayn Malik u përfol shumë në media dhe e njëjta gjë ka për ët ndodhur edhe me rikthimin e tyre të ëmbël. Ata të dy kanë qenë në qendër të mediave rozë.

Gigi Hadid

Ndarja e Gigi Hadid me Zayn Malik u përfol shumë në media dhe e njëjta gjë ka për ët ndodhur edhe me rikthimin e tyre të ëmbël. Ata të dy kanë qenë në qendër të mediave rozë.

Pas thashethemeve të ndarjes ishte modelja e njohur ajo që i lajmëroi të gjithë për rikthimin e tyre dhe dashurinë që ende mbizotëron. Ajo i njoftoi fansat e saj përmes një postimi në InstaStory. Por, kjo foto sapo na tregoi se çifti është bërë i pandashëm.

Të dy ata kanë kaluar një ditë kushtuar njeri-tjetrit, plot dashuri dhe emocione kështu e ka surprizuar Zayn, Gigi-n. Ndërsa nga ana tjetër 23-vjeçarja publikoi të njëjtën foto të këngëtarit, duke i dhënë fund çdo pikëpyetjeje nëse janë bashkë apo jo.
Surpriza e dashuri, vetëm Gigi Hadid e nis ditën kështu

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*