Menu

Supermodelja Ashley Graham

Modelja e kolme mahnit në New York Fashion Week.

Ashley Graham

Supermodelja Ashley Graham asnjëherë nuk ka frikë që të ekspozojë trupin e saj pavarësisht formave të kolme.

E ndërsa sfilonte për Elle në pasarelat e New York Fashion Week 29-vjeçarja mahniti me bukurinë e saj.

Modelja, e cila ka pasur koleksionin e saj të të brendshmeve me markën kanadeze që nga vitit 2013, ishte në qendër të vëmendjes dhe sytë ishin të drejtuar drejt saj.

  

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*