Menu

Super ofertë për Strakoshën nga top klubi i Bundesligës

Thomas Strakosha ka ofertë nga Bundesliga.

strakosha

Thomas Strakosha ka ofertë nga Bundesliga.

Thomas Strakosha ka ofertë të madhe për largim nga Lazio.

Mediat italiane raportojnë se portieri shqiptar ka zgjuar interesim nga një klub i madh nga Bundesliga.

Bayer Leverkusen është në kërkim të një portieri të ri dhe ka nxjerrë Strakoshën si objektiv të madh, të këtij afati kalimtar të verës.

Lazio është duke u joshur nga oferta e mirë e Leverkusenit për shitjen e Strakoshës, i cili ka shkëlqyer me paraqitjet e tij në sezonin e shkuar te ekipi nga Stadio Olimpico.l.n.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*