Menu

Studentja me të pasmet më seksi

Një studente e Universitetit të Kembrixhit është fituesja e çmimit “Të pasmet më të mira” të vitit 2017.

1-35

Ajo vetë e pranon se ka të pasme dhe kofshë të kolme.

Studentja njihet me emrin Vita.

Ajo tha për mediat se shpallja e saj fituese është një tregues se femrat e kolme po pranohen më shumë në shoqëri si simbol bukurie.

Konkursi kontrovers zhvillohet prej disa vitesh dhe ka shkaktuar mjaft debat pasi organizohet në një prej universiteteve më të njohur në planet.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*