Menu

Futboll

Messi apo Ronaldo? Flet Boateng: Ja kush është lojtari më i mirë në botë

Kevin Prince Boateng, i cili për momentin është duke luajtur për Sassuolon, por ka folur për dy yjet më të mëdhenj të futbollit: Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo.

boateng

TE TJERA

Me Shume Ne politiko