Menu

Futboll

Skandal seksual/ Futbollisti kalon natën me gruan e një gangsteri, zbulohet dhe…

Një futbollist i njohur i Premier League, ka paguar “qimet e kokës” te një gangster europian që t’i shpëtonte thyerjes së këmbëve, pasi kishte fjetur me gruan e këtij të fundit.

skandalet

TE TJERA

Me Shume Ne politiko