Menu

Formula 1

Bottas fiton në Rusi

Valtteri Bottas fitoi Çmimin e Madh të Rusisë në Formulën 1, duke lënë prapa dy makinat Ferrari të Sebastian Vettel dhe Kimi Raikkonen.

Valtteri Bottas

Me Shume Ne politiko