Menu

SPORT

Pogba shpërfill Ronaldon: Messi është mbi gjithë të tjerët

Debati se cili është futbollisti më i mirë në botë, Lionel Messi apo Cristiano Ronaldo, s’ka të ndalur dhe i fundit që e ka dhënë mendimin e tij për këtë çështje është mesfushori francez i Manchester United, Paul Pogba.

pogba ronaldo

TE TJERA

Me Shume Ne politiko