Menu

Sot përfundon dilema

Griezmann vendos mes Atleticos dhe Barcelonës.

grizamn

Antoine Griezmann bëhet gati për ta zbuluar vendimin e tij.

Sulmuesi i Atletico Madridit sot pritet të zyrtarizojë vendimin se ku do të luajë në sezonin e ri.

“Mundo Deportivo” shkruan se Griezmann sot do ta konfirmojë vendimin nëse do të vazhdojë të luajë në Madrid apo ka vendosur ta pranojë ofertën e transferimit te Barcelona.

Griezmann do të flasë para gazetarëve në Rusi ku tashmë ka mbërritur me ekipin e Francës para fillimit të Kampionatit botëror.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*