Menu

Solari i jep një ‘PO’ të madhe, ‘blindohet’ talenti i Realit

Marcos Llorente ka bërë një kthesë të rëndësishme me paraqitjen e tij ndaj Romës duke ndryshuar edhe mendimin e drejtuesve.

solari

Marcos Llorente ka bërë një kthesë të rëndësishme me paraqitjen e tij ndaj Romës duke ndryshuar edhe mendimin e drejtuesve.

Mesfushori 23-vjeçar ishte në listën e largimeve për merkaton e janarit por Solari e shikon ndryshe dhe do t’i japë sërish shanse në sezonin në vazhdim duke mbyllur derën për disa klube që janë vënë në radhë për Llorenten.

Roma prej kohësh dëshiron ta sjellë lojtarin spanjoll te Roma në huazim me të drejtë blerjeje por plani i tij tani është prishur nga Solari që dëshiron të mbajë lojtarin.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*