Menu

Sofra Shqiptare

Si të bëni bakllava shtëpie!

Në një enë hedhim vezët, vajin, qumështin, kosin, lëngun e limonit dhe i përziejmë. I shtojmë miellin, kripën, sheqerin, sodën për ëmbëlsirë dhe i përziejmë derisa të bëhet një brumë pak i fortë.

bakllava shtëpie!

TE TJERA

Me Shume Ne politiko