Menu

SOFRA

Pasta farfalle me karkaleca, pomodorini dhe sallatë mikse

Me 500 lek mund të bëjmë receta të ndryshme, duke përfshirë edhe produktet e detit, mjafton pak fantazi dhe mund të realizojmë një drekë të shijshme dhe të shëndetshme për 4 persona.

pasta

Me Shume Ne politiko