Menu

Skiatorja amerikane kërkon “Valentinin” e saj

Pak muaj më parë do të vinte krisja e marrëdhënies së saj me Kenan Smith, por tashmë duket se historia është hedhur pas krahëve dhe, Lindsey Vonn po kërkon një të dashur të ri.

C_29_fotogallery_1012897__ImageGallery__imageGalleryItem_14_image

Skiatorja amerikane, e cila aktualisht është e impenjuar në Lojërat Olimpike Dimërore në Pyeongchang të Koresë së Jugut, ka befasuar shumëkënd me statusin e saj të fundit në “Twitter”.

“Për pak harrova se sot qenka Shën Valentini. Në fakt kjo vjen sepse jam beqare dhe po mendoj vetëm për garat. Por… A ka ndonjë djalë beqar që dëshiron të bëhet Valentini im?”.

So apparently it’s Valentine’s Day….I forgot all about it because I’m at the and I’m single. Anyone else out there single and want to be my valentine? ”</p

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*