Menu

S’ka seks gjatë Kupës së Botës? Gruaja e portierit të Portugalisë tregon se çfarë do të bëjnë futbollistët

Gruaja e portierit portuges, Rui Patrisio, është psikologe dhe seksologe.

seks

Gruaja e portierit portuges, Rui Patrisio, është psikologe dhe seksologe.

E ftuar në një emision portugez, Vera Ribeiro ka folur në lidhje me mungesën e seksit gjatë Kupës së Botës.

Këshilla e saj profesionale që lojtarët të kontrollojnë nivelin e ankthit dhe stresit, mbështetet në teknikat e mastrubimit.

Riberio thekoi se mungesa e aktivitetit seksual nuk është aspak pozitive dhe gjatë kësaj periudhe lojtarët duhet të mastrubohen.

“Gjatë mastrubimit lojtarët mund të marrin përfitime, gjumë më të mirë dhe pushim më të mirë. Në këtë mënyrë stresi dhe ankthi do të jetë i kontrolluar.  Mungesa e aktivitet seksual nuk është aspak positive. Lojtarët nuk duhet të privohen nga seksi para ndeshjeve, por ne gjithashtu e dimë se në Kampionatin Botëror në Rusi ata nuk janë në kontakt me familjet.

Nuk mund të shoqërojnë performancën sportive me akte seksuale”, tregon bashkëshortja e Rui Patrisios.  Kujtojmë që ekipi portuges rus ka lejuar lojtarët për të bërë seks me partneret e tyre gjatë turneut.

600

img_757x498$2018_06_07_01_24_52_745285

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*