Menu

Shtyhet seanca ndaj deputetëve të Vetëvendosjes

Deri tek shtyrja e kësaj senace erdhi për shkak të mungesës në seancë të Kurtit dhe Kadaj-Bujupit.

topalli kurt

Seanca gjyqësore ndaj  katër deputetëve të akuzuar të Vetëvendosjes për hedhjen e gazit lotsjellës në Kuvendin e Kosovës, Albin Kurti, Albulena Haxhiu, Faton Topalli dhe Donika Kadaj-Bujupi është shtyrë për datën 10 tetor.

Deri tek shtyrja e kësaj senace erdhi për  shkak të mungesës në seancë të Kurtit dhe Kadaj-Bujupit.

Aktakuza ndaj katër deputetëve të Kuvendit të Kosovës ishte ngritur nga Prokuroria Themelore në Prishtinë, më 16 dhjetor 2015

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*