Menu

Shqipëri – Itali, ky është rezultati i pjesës së parë

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri – Itali.Përballja mes Shqipërisë dhe Italisë në ‘Loro Boriçi’, ka përfunduar pa gola.

shqiperi

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri – Itali.Përballja mes Shqipërisë dhe Italisë në ‘Loro Boriçi’, ka përfunduar pa gola.

Kjo është ndeshja e xhiros së 10-të kualifikuese për Kampionatin Botëror.

Statistikat e kësaj përballje i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*