Menu

Shqipëri-Islandë, rezultat dëshpërues

Ndeshja e kualifikimeve për Kampionatin Evropian U-21 u mbyll pa fitues.

Shqiperia-21-650x358

Shqipëria ka barazuar me Islandën.

Ndeshja e kualifikimeve për Kampionatin Evropian U-21 u mbyll pa fitues.

Shqipëria dhe Islanda luajtën pa gola në Elbasan, 0:0.

Kuqezinjtë patën shumë raste, por nuk shënuan asnjëherë.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*