Menu

Shpërthen Milan,me një yll tjetër

Leonardo Bonucci s'pritet të jetë përforcimi i fundit i Milanit në këtë afat kalimtar.

milan

Pronarët e ri të Milanit e kanë marrë shumë seriozisht ndërtimin e një skuadre të fortë, e cila do të luftojë për trofe në Serie A dhe Evropë

Ylli i Juventusit, Leonardo Bonucci nuk pritet të jetë përforcimi i fundit i Milanit në këtë afat kalimtar.

Sipas Sky Sport Italia, Milani është ende i interesuar që ta transferoj sulmuesin e Torinos, Andrea Belottin, përcjell Express.

Belotti ka oferta edhe nga Manchester United dhe Chelsea, por kalimi në San Siro është një destinacion i mundshëm.

Milani deri më tani ka transferuar shtatë tetë: Antonio Donnarumma, Mateo Musacchio, Andrea Contin, Andre Silvan, Hakan Calhanoglun, Ricardo Rodriguezn, Fabio Borini dhe Franck Kessien./Express/

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*