Menu

SHOW BIZ

Sinan Hoxha rrëfen periudhën e vështirë të fëmijërisë: Kemi qenë një familje e varfër, kishim vetëm dy pjata për të ngrënë

Sinan Hoxha, këngëtari i dashur për publikun ka qenë i ftuar befasi në programin Dua të të bëj të lumtur për familjen e Zenunit dhe Bukuries.

sinan hoxha

TE TJERA

Me Shume Ne politiko