Menu

Shokon Kim Kardashian: Do doja që të mos fokusoheshin tek të pasmet

Kim Kardashian është një prej emrave më të ndjekur në botë me plot 130 milionë ndjekës në Instagram. Në fakt, ajo kalon vetëm 30 minuta në rrjetin social dhe poston vetëm gjërat që ndjen dhe i pëlqejnë.

kardashian

Kim Kardashian është një prej emrave më të ndjekur në botë me plot 130 milionë ndjekës në Instagram. Në fakt, ajo kalon vetëm 30 minuta në rrjetin social dhe poston vetëm gjërat që ndjen dhe i pëlqejnë.

Pjesa më e madhe e njohin për linjat bombastike dhe fotografitë provokuese ku në qendër të vëmendjes janë të pasmet. Kim duket se nuk e pëlqen këtë gjë.

Në një intervistë për Vogue, ajo zbuloi se nuk i pëlqen që flitet shumë shpesh për fundshpinën e saj.

“Do doja që njerëzit të mos fokusoheshin tek të pasmet e mia gjithë kohën”, rrëfeu Kim.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*