Menu

Shkojnë për kontroll, Policia habitet nga ajo çfarë gjen në shtëpinë e gjakovarit

Policia e Kosovës ka konfiskuar pushkë, revole dhe thika në një shtëpi në Gjakovë

policia-e-kosoves-765x510_1499508850-7786880

Policia e Kosovës ka konfiskuar pushkë, revole dhe thika në një shtëpi në Gjakovë

Në raportin e Policisë thuhet se në rrugën “Musa Zajmi”, gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarit janë gjetur dhe konfiskuar dy pushkë, tri pistoleta, 17 thika luftarake, katër boksa hekuri, një shufër dhe një sasi të municionit të kalibrave të ndryshëm.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*