Menu

Shikoni se çfarë super dhurate i dedikon partneri Emina Cunmulajt

Është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe bashkëshorti i saj, milioneri Sam Nazarian duke se e mbanë me gjithë të mirat.

emine

Është në muajin e fundit të shtatzënisë dhe bashkëshorti i saj, milioneri Sam Nazarian duke se e mbanë me gjithë të mirat.

Na ka treguar me postimet në Instastory dhurata e shtrenjta që merr dhe ky fakt mesa duket e lumturon modelen me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj.

Së fundmi bashkëshorti i saj ka vendosur ta surprizojë sërish dhe këtë herë me një super orë luksoze të markës “Audemars Piguet”.

“Faleminderit dashuria ime. Mjaft më llastove”, shkruan Emina në postimin e saj në Instastory.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*