Menu

Sherr pas ndeshjes Real-Juve, ja çfarë ndodhi në tunelin e dhomave të zhveshjes

Incident pas ndeshjes Real Madrid - Juventus në “Santiago Bernabeu”

juventus

Incident pas ndeshjes Real Madrid – Juventus në “Santiago Bernabeu”

Futbollistët e Juventusit dhe Real Madridit ishin pranë rrahjes pas përfundimit të ndeshjes në Santiago Bernabeu.

“Bianconerët” ishin të pakënaqur me penalltinë e akorduar në sekondat e fundit të takimit me të cilën vendasit shënuan golin e vetëm të ndeshjes në humbjen 3:1 që i kualifikoi në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve.

“Mundo Deportivo” raporton se në tunelin e dhomave të zhveshjes situata ka qenë akoma edhe më e tensionuar.

Shumë prej kundërshtarëve janë konfliktuar deri në atë pikë sa mund të kishte përplasje fizike.

Për të qetësuar situatën menjëherë kanë ndërhyrë dy kapitenët Sergio Ramos dhe Giorgio Chiellini.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*