Menu

Sfiloi shtatzënë për Rihannën, modelja tregon trupin 2 javë pas lindjes (Foto)

Slick Woods bëri titujt e mediave pasi sfiloi 9 muajshe shtatzënë për koleksionin e të brendshmeve të Rihanës.

sfilata

Slick Woods bëri titujt e mediave pasi sfiloi 9 muajshe shtatzënë për koleksionin e të brendshmeve të Rihanës.

Ajo eci në pasarelë për ‘Savage X Fenty’ për disa minuta para se të shkonte për të lindur në marternitet.

Dhe vetëm 2 javë më vonë modelja tregoi trupin pas lindjes.

Woods  ka vënë në pah format trupore të tonifikuara dhe nuk duket që sapo ka lindur një fëmijë.

22-vjeçarja shihet e veshur me rroba ushtarake dhe shumë në formë.

Image

ImageImage

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*