Menu

Selena Gomez në sptal psikiatrik, zbuloni gjendjen e saj

Lajme të mira vijnë nga Selena Gomez. Këngëtarja që u shtrua në spital psikiatrik para disa javësh është në gjendje të mirë shëndetësore.

gomez

Lajme të mira vijnë nga Selena Gomez. Këngëtarja që u shtrua në spital psikiatrik para disa javësh është në gjendje të mirë shëndetësore.

Këngëtarja e famshme ka patur shumë ulje-ngritje në jetë, por ia ka dalë që ti mposhtë me sukses. Kujtojmë se para disa vitesh, ajo kreu një transplant veshke. Ndërkohë që mendohet se historitë e dashurisë kanë ndikuar në psikologjinë e saj.

Romanca e re e Justin Bieber dhe martesa e tij me Hailey Baldëin thuhet se e kanë rënduar gjendjen e saj, por ende nuk është konfirmuar.

Në fakt veprimet e fundit të Justin, konkretisht një injorium me anë të një fotoje kanë bërë që Selena të vazhdonte me gjendjen e rëndë psikologjike.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*