Menu

Rrahje masive në Shtime, tre të lënduar

Gjatë ditës së djeshme në Shtimë është raportuar për një rrahje masive.

rrahje

Gjatë ditës së djeshme në Shtimë është raportuar për një rrahje masive.

Nga Policia e Kosovës bëhet e ditur që tre persona të gjinisë mashkullore kanë pësuar lëndime trupore dhe më pas kanë pranuar tretman mjekësor, pasi që të njëjtit janë përfshirë në një rrahje me pronarin e një kafiterie.

Me urdhër të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*