Menu

Ronaldo shkakton kaos

Transferimi i Cristiano Ronaldos ka filluar menjëherë të tregojë efektet e tij.

ronaldo

Transferimi i Cristiano Ronaldos ka filluar menjëherë të tregojë efektet e tij.

Dje është bërë zyrtarizimi i Cristiano Ronaldos si lojtar i Juventusit dhe kjo ka shkaktuar kaos gjithandej.

Në momentin e lajmërimit webfaqja e Juves ka qenë jashtë funksionit për pak momente, ndërsa që nga mbrëmë, online dyqanet e skuadrës italiane është jashtë funksionit.

Duket se serverët e uebfaqes së dyqanit të Juventusit nuk mund të përballojnë rrjedhën e madhe të vizitorëve që duan të blejnë fanellën e fituesit të “Topit të Artës”

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*