Menu

“Ronaldo do të bëjë histori te Juventusi!”

Serie A është gati të mirëpresë Cristiano Ronaldo dhe vëllain e tij Hugo Aveiro, i cili është shprehur i bindur: “Ronaldo erdhi në Itali për të bërë histori”.

Ronaldo

Historia për bardhezinjtë përkthehet me fitimin e Champions League. “Juve çdo vit është në luftë për Champions, këtë sezon Ronaldo do të japë gjithçka për ta arritur këtë”, tha vëllai i sulmuesit portugez.

Ai vazhdoi edhe më tej: “Mendoj se Cristiano do të ketë vetëm suksese te Juventusi sepse ai zgjodhi një klub të jashtëzakonshëm dhe do ta ndihmojë atë të marrë rezultate pozitive për të bërë historinë”, tha Hugo Averio.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*