Menu

Ronaldo do ta fitojë Topin e Artë

Hugo Almeida, ish ylli i Portugalisë, mendon se Cristiano Ronaldo do ta fitojë Topin e Artë

ronaldo_1497598390-4945647

Topi i Artë edhe kësaj radhe do të përfundoj në duart e yllit të Real Madridit, Cristiano Ronaldos.  Kështu mendon ish ylli i Portugalisë, Hugo Almeida.

“Natyrisht që ai do të fitojë Topin e Artë. Ai fitoi La Ligën dhe Ligën e Kampionëve çfarë po dëshironi më shumë”, ka deklaruar sulmuesi i AEK Athinës për Omnisport.

“Në fazat finale të Ligës së Kampionëve, ai shënoi 10 gola kundër skuadrave më të mëdha – Juventus, Atletico Madrid dhe Bayern Munich. Nuk ka dyshim se ai do të fitojë Topin e Artë”, ka theksuar ai.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*