Menu

Roja i sigurimit nuk e njeh Nadalin, nuk e lejon të hyjë të stërvitet

Tenisti spanjoll, Rafael Nadal ishte gjetur në një pozitë të palakueshme gjatë stërvitjeve të tij në Francë.

nadal_1510076160-7352840

Tenisti spanjoll, Rafael Nadal ishte gjetur në një pozitë të palakueshme gjatë stërvitjeve të tij në Francë.

Televizioni francez “Canal + Sport” ishte duke xhiruar një kronikë për tenistin e famshëm spanjoll Rafael Nadal, por gjatë hyrjes për në fushat stërvitore ka pasur një moment disi të pakëndshëm mes 31-vjeçarit dhe rojës së sigurisë.

Ai nuk e ka njohur tenistin numër 1 të botës dhe e ka ndaluar, por pas prezantimit e ka lejuar të hyjë brenda.

“Përshëndetje zotëri, a keni fletëhyrje?”, ka qenë pyetja e rojës.

“Nuk e kam me vete lejekalimin, jam Rafael Nadal”, u përgjigj tenisti dhe u fut brenda.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*