Menu

Rita Ora e Bebe Rexha japin bashkë çmimin e parë në ‘iHeartRadio’

Janë dy prej artisteve shqiptare që po korrin suksese në botë.

bebe rexha rita ora

Janë dy prej artisteve shqiptare që po korrin suksese në botë.

Rita Ora dhe Bebe Rexha tanimë nuk mungojnë në eventet më prestigjioze që mbahen në botë. Mbrëmë u mbajt ceremonia e ndarjes së çmimeve “iHeartRadio Awards”, ku ishin të pranishme edhe Bebe Rexha dhe Rita Ora.

Që të dyja dukeshin për mrekulli në paraqitjen e tyre, derisa Rita kishte zhgjedhur pantallona e këmishë për këtë event.

Momenti më i bukur ishte kur Rita dhe Bebe dalin në skenë për ta ndarë një çmim së bashku.l.n.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*