Menu

Rikthimi i Body

Mos i quani thjesht të brendshme, sepse këtë dimër body braktisin funksionin tradicional dhe bëhet një pjesë kryesore e garderobës.

Body

Harroni veshjet klasike që i fusni brenda pantallonave, pasi këtë stinë body-t mund ti vishni në mbrëmje në vend të bluzës, këmishës apo T-shirt.

Ka qënë një protagoniste e pasarelave, që këtë verë u klasifikua në top veshje për tu patur në dollap dhe tashmë kthehet edhe si tendencë në modën dimërore.

Më seksi, moë komode se korsetë, body është një nga veshjet më sensuale femërore. Që nga modelet më të thjeshta tek ato me mëngë të gjata, perfekte për një pamje casual, apo ato të versionit ‘by night’, me tyl, vel etj.

 
 

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*